Стінові панелі, або ж вагонка, виготовлені з деревини чи МДФ, останнім часом повертаються в інтер’єри. Донедавна забуті, нині вони знову стають дизайнерським бестселером. Проте варто пам'ятати, що лакований і глянцевий варіанти все ще вважаються немодними, тому потребують ґрунтовного освіження. На щастя, фарба для стінових панелей здатна за хвилини кардинально змінити їхній зовнішній вигляд. Про те, як правильно її застосовувати, розповідаємо у поданій нижче статті.
Фарбування стінових панелей, метою якого є генеральне оновлення інтер’єру, набуває все більшого поширення. Слід згадати, що мода на оздоблення стін деревиною супроводжувала нас переважно в період пізньої Польської Народної Республіки, а потім знову переживала розквіт на рубежі 1980-х і 1990-х рр. Протягом наступних років глянцеві панелі вважалися певним дизайнерським несмаком, через що почали зникати із житлових інтер’єрів – найчастіше передпокоїв та кухонь. Сьогодні мода на дерев’яне оздоблення стін повертається, але в зовсім іншій формі.
Своєю нинішньою популярністю дерев’яні панелі завдячують декільком модним стилям, які за останні роки стали справжнім хітом у світі дизайну інтер’єрів. Йдеться про скандинавський стиль, а також бохо та прованс. У кожному з них надзвичайно важливу роль відіграє деревина – найчастіше у білому пофарбованому варіанті. Однак ви можете з успіхом спробувати інші колірні варіації – все залежить від того, в якому напрямку буде рухатися інтер’єр вашої мрії. Проте одне можна стверджувати напевно: фарбування стінових панелей може кардинально змінити вигляд вашої оселі – до того ж, дуже швидко і з невеликими витратами!
Śnieżka Supermal® Акрилова емаль у кольорі А400 Білий
Класична глянцева вагонка є спадщиною давнього минулого. Тому ні в кого не виникає сумнівів, що вона асоціюється зі старомодним декором, який має мало спільного з сучасними трендами. На щастя, фарбування стінових панелей – це розумне рішення, яка вносить в інтер'єр приємну свіжість, і до того ж економне. Не всі знають, що під дерев’яними дошками зазвичай ховається сирий бетон, який вимагає ретельної обробки. Все це означає, що відривання вагонки може виявитися не тільки надзвичайно трудомістким, але й потягти за собою значні витрати.
У той же час зміна кольору стінових панелей створює абсолютно нові дизайнерські можливості! По-перше, ви зможете уникнути небажаного ремонту та додаткових інвестицій. По-друге, пофарбована деревина має дійсно ефектний вигляд, а інтер’єри не втрачають свого затишку. Більше того, декораторську революцію з деревиною в головній ролі ви з успіхом зможете провести самостійно – достатньо мати правильно підібрані інструменти та якісну фарбу для деревини.
Śnieżka Supermal® Акрилова емаль у кольорі А430 Темно-синій
Якщо вам цікаво, як пофарбувати стінові панелі, щоб дати їм друге життя і зробити їх головною зіркою інтер’єру, ми підготували для вас короткий порадник. Завдяки йому ви крок за кроком дізнаєтеся, з чого почати оновлення кольору. Ось наші рекомендації:
Śnieżka Supermal® Акрилова емаль у кольорі A445 Чорний
Багато хто задається питанням, чим саме фарбувати стінові панелі. Śnieżka SUPERMAL® Акрилова емаль – це високоякісний продукт, призначений, зокрема, для декоративно-захисного фарбування деревини та деревопохідних матеріалів. Фарба характеризується відсутністю різкого запаху, легким нанесенням та швидким висиханням. Крім того, вона стійка до дії атмосферних факторів і відмінно покриває поверхню. Однак це ще не всі її чудові властивості! Виріб пропонується у різних кольорах: починаючи від сніжно- білого, сірого, коричневого та бежевого і закінчуючи енергійними, насиченими відтінками – синім, зеленим, червоним.
Тепер, коли ви вже знаєте, чим пофарбувати стінові панелі, обов’язково поміркуйте, який колір буде найкращим для вашого інтер’єру. Якщо схиляєтеся до скандинавського стилю, вибирайте такі кольори, як-от Śnieżka Supermal® Акрилова емаль A400 Сніжно-білий або A500 Білий. Якщо ви прихильник класики, зробіть ставку на A435 Червоне дерево або A502 Коричневий. Любителям яскравих, сонячних поєднань неодмінно сподобаються відтінки A320 Світло-зелений, A315 Персиковий або ж A450 Жовтий. Як бачите, варіантів дуже багато, тому без вагань вибирайте навіть найсміливіші барви, завдяки яким ви вдихнете в інтер’єр свого дому абсолютно нове життя.