Як поєднати вітальню з кухнею!

Кухні, відкриті у їдальню, стали надзвичайно популярним рішенням, яке має ряд естетичних і функціональних переваг. Проте переваги знесення стін і об'єднання простору пов'язані з певними дизайнерськими викликами, котрі необхідно подолати. Місце, яке найчастіше викликає багато проблем – це умовне з’єднання кухні і вітальні. Як у сучасний спосіб поєднати чи, може, розділити кухонну частину і вітальню?

Як визначити межу в просторі, щоб, з одного боку, об'єднати простір, а з іншого, зберегти функціональний порядок?

СТІЛ

Стіл між кухнею і вітальнею – це найтрадиційніше, функціонально розумне рішення. Це неначе продовження функціонального трикутника кухні. Таке рішення завжди спрацьовує, за умови, що стіл за формою, розміром і стилем підходить до інтер’єру. Він може мати елементи, які поєднують обидва приміщення (кухня і вітальня), проте може також і навмисно виділятися,  встановлюючи таким чином важливе місце в кімнаті і притягуючи увагу. Над столом практично обов'язково повинна бути підвісна лампа, яка увечері освітить місце і створить неповторну атмосферу.

 

БАРНА СТІЙКА

Дуже часто між вітальнею і кухнею встановлюють стійку. Вона може бути закріпленою і являти собою продовження робочої поверхні або приховувати в собі додаткові шафки і шухляди. Така "перешкода" на шляху між кімнатами є чудовою ідеєю для впорядкування простору, проте потребує відносно значного місця. Сучасні стійки мають простий, мінімалістський дизайн. Вони часто вражають своєю конструкцією, створюючи враження підвішених, асиметрично піднятих або дивовижно легких плит. Простір над стійкою може заповнити сучасна кухонна витяжка, цікавий світильник або підвісний тримач для кухонного начиння.

 

БАР, ЩО ЗВЕТЬСЯ НАПІВСТІЙКОЮ

У приміщеннях, де немає достатньо місця, щоб встановити традиційну стійку, може з’явитися напівстійка. Кілька років тому в кухонні інтер'єрах панувала мода на бари, які вносили в кухню цікаву, світлу барну атмосферу. Сьогодні ми не зовсім поділяємо цінності такого дизайну. Сучасна версія бару – це напівстійка. Вона має набагато легшу і простішу форму, є зручнішою, меншою і доступнішою, проте з абсолютно аналогічними функціями. Біля неї можна на хвилинку сісти, випити чашечку кави, прочитати ранкову газету. Напівстійку найчастіше утворює продовжена стільниця, ряд шафок і підходящі барні стільці або табурети.

 

УМОВНИЙ ПРОСТІР

Іноді простір між кухнею і вітальнею залишають порожнім. Лише за розташуванням меблів, колористикою, підлоговим покриттям або освітленням можна здогадатися, де закінчується кухня і починається вітальня. Проте, здається, тенденції в дизайні інтер'єру прагнуть до практично повного стирання цієї межі і об'єднання простору. Однаковість оздоблювальних матеріалів, вбудоване кухонне устаткування та сам дизайн, повинні, так би мовити, ввести кухню у вітальню.

Галерея:

Використовуємо файли cookies, щоб полегшити використання нашого сервісу. Якщо не хочете, щоб файли cookies були записані на Вашому пристрої змініть налаштування вашого браузера. Ознайомтесь з нашою політикою конфіденційності..