Фарбування стін – 4 помилки, яких слід уникати

Перед тим, як приступити до ремонту помешкання власними силами, варто знати, що:

1. Правильна підготовка поверхні є важливим етапом малярних робіт

Розпочинаючи фарбування, часто пропускають початковий етап, метою якого є підготовка стін до нанесення фарби. Оптимістично припустити, що під новим шаром фарби усі дефекти зникають. Тим часом підготовка основи має вирішальне значення для кінцевого результату робіт.

Це надзвичайно важливий момент, у якому належить ретельно оцінити стан поверхні та спланувати необхідні роботи, щоб не наражати себе на зайві витрати. Отож з самого початку очищуємо стіну від пилу і жиру та ретельно оглядаємо. Ремонтуємо тріщини та пошкодження, усуваємо шари старого покриття, які лущаться, крихкі елементи штукатурки, плісняву і грибок, ґрунтуємо.

2. Неправильний підбір фарб та інструментів ускладнює виконання завдання

Невідповідні малярні матеріали можуть спричинити цілий ряд проблем у ході фарбування.

3. Неправильний спосіб нанесення веде до катастрофи

 4. Умови, в яких фарбуємо, можуть зіпсувати кінцевий результат

Перед початком малярних робіт слід ознайомитися з рекомендаціями заводу-виробника стосовно умов, які повинні бути в приміщенні під час нанесення. Важливими чинниками є температура і вологість.

Оптимальні умови для фарбування – це температура приблизно 18-25 градусів за Цельсієм. Дуже сухе повітря може призвести до занадто швидкого висихання фарби, а це ускладнює плавне з’єднання послідовних "смуг" фарби, і будь-які виправлення, зроблені на злегка підсохлій фарбі, будуть помітними як смуги або дефекти покриття.

Фарбувати стіни не складно. Пам’ятаючи про ці декілька небезпек, можна сміливо приступати до ремонту.

Галерея:

Використовуємо файли cookies, щоб полегшити використання нашого сервісу. Якщо не хочете, щоб файли cookies були записані на Вашому пристрої змініть налаштування вашого браузера. Ознайомтесь з нашою політикою конфіденційності..