Ліпнина – модний та елегантний декор для стін. Вас цікавить, як пофарбувати ліпнину? Все, що вам потрібно – це матова латексна фарба для стін та стель - Śnieżka EKO Plus! Ознайомтеся з нашою покроковою інструкцією з фарбування ліпнини.
ЗМІСТ:
Вам подобається настінна ліпнина і ви хочете оздобити нею стіни у вітальні, спальні або передпокої? Це чудова ідея! Багети, розетки і карнизи, які колись прикрашали заможні особняки, прибуткові будинки і палаци, сьогодні знову в моді! Особливо вони полюбилися шанувальникам таких дизайнерських стилів, як-от сучасна класика, хемптонський, нью-йоркський та паризький.
Чи можна фарбувати ліпнину? Авжеж! Є два варіанти – ліпнина, яка має той самий колір, що й стіни, або контрастує з відтінком фарби на стіні. У цій статті ми розповімо, чим пофарбувати ліпнину та як має відбуватися правильне фарбування ліпнини з пінопласту, гіпсу чи пінополістиролу.
Для фарбування ліпнини використано фарбу Śnieżka EKO Plus
Ліпниною називають різноманітні декоративні елементи, що кріпляться на стіни або стелю. Найчастіше вони мають форму довгих і вузьких планок, які створюють обрамлення на стіні. До ліпних прикрас належать також стельові розетки, кути і карнизи.
Раніше ліпнину виготовляли з гіпсу. Сьогодні це найчастіше пінопласт або полістирол, тобто пластик, що стійкий до механічних пошкоджень і вологи та водночас має дуже гарний вигляд після фарбування звичайною акриловою або емульсійною фарбою.
Ліпнина – декоративний елемент, характерний в першу чергу для інтер'єрів, натхнених класикою. Ліпнина присутня в дуже модному нині сучасному класичному і хемптонському стилі, а також у паризьких інтер'єрах та інтер'єрах, навіяних старовинними особняками і маєтками.
Чим фарбувати ліпнину? Уникайте виробів на основі розчинників, оскільки вони можуть пошкодити зовнішній шар ліпних елементів. Бажано обирати якісну фарбу, яка має високі параметри адгезії, економний розхід та не розбризкується під час фарбування.
Śnieżka РАДИТЬ |
То якою ж повинна бути послідовність дій для фарбування ліпнини з пінопласту, гіпсу або з пінополістиролу?
Фарбування ліпнини – вибираємо колір
В який колір фарбувати ліпнину? Найпростіше рішення – біла стіна і біла ліпнина, доповнені високим білим підлоговим плінтусом. Такий варіант оздоблення інтер'єру чудово вписується в паризький, палацовий, класичний стилі, а також у сучасну класику. Інтер'єри з білими стінами справляють враження легких і свіжих, а також здаються світлішими і просторішими.
Але що робити, якщо ви мрієте про інший, не білий колір стіни? Рекомендуємо фарби світлих, пастельних тонів. Стіна в одному кольорі з ліпниною має вишуканий та елегантний вигляд.
Цікавим рішенням буде оздоблена ліпниною стіна у темному, глибокому відтінку. Ми вважаємо, що і для стіни, і для ліпнини слід використовувати однакову фарбу – варто привернути увагу до кольору. До модних відтінків належать кольори природної зелені, волошковий колір, відтінки пустелі. Красивий вигляд мають і м'які пастельні тони.
Елегантна ліпнина у вітальні. Використана фарба – Śnieżka EKO Plus
Перш ніж розпочинати фарбування ліпнини, потрібно зібрати відповідні інструменти і матеріали. Ось що вам знадобиться:
Молодіжна вітальня у вінтажному стилі зі стіною, оздобленою ліпниною і пофарбованою фарбою Śnieżka EKO Plus
Нижче ви знайдете поради, як підготувати ліпнину до фарбування та як її фарбувати, щоб вона мала бездоганний та елегантний вигляд.
Як пофарбувати ліпнину? Етап підготовки стіни:
Етап фарбування ліпнини – ось як це робити крок за кроком
Ліпнина – модний та надзвичайно ефектний варіант оздоблення стіни. До того ж її дуже просто встановлювати, а в подальшому – фарбувати. Широка гама фарб Śnieżka Eko Plus – ідеальне рішення для фарбування ліпнини! Перегляньте наші кольори прямо зараз і знайдіть свій улюблений!