Як підготуватися до фарбування стін?

Щоб результат фарбування стін захоплював професіоналізмом виконання, слід звернути увагу на три чинники. Перед початком роботи необхідно належним чином підготувати:

1) СЕБЕ
Найкраще придбати захисний малярський комбінезон. Він є у продажу в будівельних супермаркетах і спеціалізованих магазинах. Захистить наш одяг від забруднення і надасть роботі відповідної комфортності.

Важливо також, щоб ми мали відповідне взуття, що дозволяє впевнено рухатися по драбині та головний убір, який захищає від можливого забруднення.
2) ІНСТРУМЕНТИ
Щоб ретельно і без проблем пофарбувати стіни, нам знадобляться відповідні інструменти:
- валики (2 штуки, великий і маленький)
- плоскі пензлі (3 штуки різних розмірів та “для батарей”)
- малярна кювета
- малярна стрічка
- малярна плівка
- драбина
- дриль або приладдя для ретельного перемішування фарби.

3) СТІНУ
Перед початком малярних робіт поверхню стін потрібно ретельно оглянути і провести так званий “тест долонею”. Якщо стіна після протирання забруднює долоню (залишає пігменти старих покриттів), це означає, що перед повторним фарбуванням її потрібно буде заґрунтувати. А коли рука залишається чистою, достатньо промити стіну водою з малярним милом для видалення будь-яких забруднень і жирних плям.
Всі місця, де стара фарба потріскалась, лущиться або відстає, потрібно очистити, а слабо прилеглі елементи усунути.

Тріщини і механічні пошкодження ремонтуємо, заповнюючи їх шпаклювальною масою та після висихання протираємо наждаковим папером з відповідною грануляцією. Для цієї роботи іноді потрібні досвід і точність. Різні види штукатурки вимагають дещо іншої техніки заповнення виїмок. Це має інший вигляд у випадку надзвичайно популярних нині гіпсових штукатурок, коли місцевий ремонт є простим і після закінчення робіт залишається невидимим.
Інакше відбувається у випадку мінеральних штукатурок з пористою структурою, де місцеві ремонти часом  є помітними і потребують нанесення маси на всю поверхню стіни, щоб приховати дефект.

Коли стіни вже належним чином підготовлені до фарбування, можемо приступати до захисту тих елементів, які не будуть фарбуватися. Обклеїмо плінтуси, двері, вікна, демонтуємо лампи і розетки, захистимо від забруднення ті елементи умеблювання, які з певних причин повинні залишатися в приміщенні.

Перш ніж приступити до фарбування, варто пам'ятати про перевірку температури приміщення. Інформацію про те, які умови є оптимальними, можна знайти на упаковці фарби. Це важливо перевірити, тому що, наприклад, занадто висока температура в приміщенні, яке фарбується, може зіпсувати нам кінцевий результат роботи.

Галерея:

Використовуємо файли cookies, щоб полегшити використання нашого сервісу. Якщо не хочете, щоб файли cookies були записані на Вашому пристрої змініть налаштування вашого браузера. Ознайомтесь з нашою політикою конфіденційності..