Величезною популярністю користуються підвісні стелі. Вони мають чимало переваг і дозволяють створювати унікальний дизайн в інтер'єрі. Якщо ви хочете використовувати таке рішення у своєму будинку, дізнайтеся, як встановити перегородку та поєднати з підвісною стелею.
З цієї статті ви дізнаєтесь:
- що перше: підвісна стеля чи перегородка;
- підвісна стеля: як кріпити профіль до стіни з гіпсокартону;
- як оздобити з’єднання стеля-стіна між гіпсокартоном.
Вже на етапі проектування кімнати з перегородкою і підвісною стелею слід продумати послідовність робіт – від цього залежать стійкість і теплоізоляційні параметри всієї конструкції. З’єднати стіну зі стелею буде найкраще, якщо спочатку побудувати перегородку, а вже потім прилаштувати до неї підвісну стелю.
Перегородка з гіпсокартону має бути безпосередньо з’єднана з несучою конструкцією, зокрема зі стелею. Завдяки цьому можна досягти дуже хороших параметрів звукоізоляції між кімнатами. Це означає, що потрібно буде з’єднувати підвісну стелю зі стіною з гіпсокартону, а не навпаки.
Увага!
Бажаєте прикріпити перегородку до підвісної стелі в кімнаті, де вже є стеля? У такому випадку найкраще демонтувати частину стелі, вставити перегородку з гіпсокартону і прикріпити до неї всю підвісну конструкцію. Це потребує додаткової роботи, але дасть найкращі результати.
З’єднати стіну зі стелею, коли обидві конструкції виконані з гіпсокартону, не складає труднощів. Однак для цього потрібно мати необхідні матеріали:
Профіль для опорної конструкції є з’єднанням стелі з гіпсокартоном в підвісній стелі, а також він з’єднується зі стіновим профілем. З’єднання гіпсокартонної стелі та стіни відбувається не безпосередньо – обидва профілі кріплять до перегородки шурупами для листового металу. Зібрана таким чином конструкція буде стійкою і забезпечить вам високий акустичний комфорт.
На цьому етапі залишилися тільки оздоблювальні роботи. Якщо обидва елементи виготовлені з гіпсокартону, кріпити перегородку до підвісної стелі простіше, ніж у випадку обробки стиків цегляної стіни та стелі з гіпсокартону.
Для з’єднання стіни зі стелею можна використовувати шпаклівку ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ. Вона містить наповнювачі з плитковою структурою, які сприяють легкому нанесенню виробу. Завдяки полімерній формулі шпаклівка набуває параметрів стійкості та має відмінну адгезію з основою. Шпаклівку ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ зручно застосовувати під час монтажу гіпсокартонних плит на стику, в поєднанні з армувальною стрічкою. Водночас цю шпаклювальну гладь використовуємо для фінішного опорядження і вирівнювання поверхонь стін і стель. Оздоблене таким чином з’єднання між перегородкою та підвісною стелею буде готове до фарбування, а головне – захищене від тріщин та інших механічних пошкоджень.
Тож, використовуючи шпаклівку ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ Ви отримаєте сніжно-білі та гладкі поверхні, готові до фарбування.