Фарби для системи кольорування для стін і стель

Фарби для стін і стель ТМ Śnieżka, які тонують за допомогою системи кольорування

Вдале опорядження стін і стель у будь-якому приміщенні значною мірою залежить від якісних матеріалів, вибраних інструментів та професіоналізму майстрів. Найчастіше для оздоблення стін і стель в помешканнях, офісах та інших громадських місцях використовують водоемульсійні фарби для інтер'єрів, які бувають різних видів, зокрема, нині користуються попитом латексні й акрилові. Водоемульсійні фарби ще називають водно-дисперсійні. Також розрізняють білі, готові кольорові фарби та фарби для системи тонування. Хоча білі фарби, готові до використання, досить часто виготовлені як база А, тому вони ще й призначені  для кольорування.  У цьому розділі розглянемо категорію інтер'єрних фарб ТМ Śnieżka, які можна тонувати  за допомогою системи кольорування.

Самі слова «інтер'єрні», «для стін і стель», які часто вказані у назві чи підназві виробів, уже нам підказують, що це фарби, якими можна опоряджувати поверхні стін всередині приміщень. Інтер'єрні фарби ТМ Śnieżka мають відмінні декоративні властивості і вони призначені для фарбування різних видів поверхонь стін і стель. Водоемульсійним фарбам бренду Śnieżka властиві  якісні технічні й експлуатаційні характеристики. Крім того, на ринку вони доступні у білому кольорі (База А) і є готовими до використання, тому  їх можна тонувати у будь-який вибраний відтінок згідно із взірцями  кольорів універсального пігментного концентрату Śnieżka Колорекс або  можна кольорувати за допомогою системи тонування у пастельні відтінки згідно із палітрою NCS Cascade.

Система тонування для фарб

Як забарвити білі фарби? Звісно, можна вручну за допомогою готового колоранта, але можна скористатися системами тонування, які встановлені у будівельних торгових точках, а також і гіпермаркетах. Кольорування машинним способом має свої переваги. Насамперед, поява такого обладнання дозволяє якісно затонувати фарбу у будь-який колір із палітри NCS, яка пропонує споживачам широкий спектр пастельних барв і відтінків на будь-який смак. Якщо покупцю навіть забракне фарби під час ремонту, то він, зберігши взірець вибраного кольору із зазначеним номером, знову зможе її придбати, затонувавши у ту саму барву. Тонування фарби за допомогою сучасної техніки – це завжди зручно, оскільки спеціальне машинне обладнання сприяє якісному і ретельному перемішуванні фарби і барвника. Якщо користувачеві потрібно великий об'єм фарби, то затонований виріб у різних ємкостях не відрізнятиметься один від одного.

Про кольори 

Вирішивши надати приміщенню кольору, потрібно врахувати різні моменти, вибираючи ті чи інші відтінки із палітри. Вам слід звернути увагу на те, що взірці кольорів виготовлені маленьких розмірів, а відтінок на великих площах стін може дещо відрізнятися від зразка. Також слід зважити і на різновид штучного освітлення в приміщенні та напрям розміщення інтер'єру, тобто на яку сторону горизонту виходять вікна кімнат. Адже той самий колір може по-різному виглядати залежно від джерела освітлення як природного, так і штучного. Відомо, що для інтер'єрів, які розташовані з південної та західної сторін, вибирають холодні барви, адже у таких приміщеннях завжди світло.

Для інтер'єрів, що орієнтовані на північ і схід, у які менше потрапляють прямі сонячні промені, варто вибирати теплі кольори ясніших відтінків, щоб створити спокійну затишну атмосферу, додавши більше світла.

Потрібно пам'ятати, що відтінки кольорів в інтер'єрі також залежать від його розмірів. Так, фахівці рекомендують маленькі приміщення фарбувати у світлі тони, які оптично збільшать їх простір. Також кольори необхідно гармонійно поєднувати із меблями та різними аксесуарами, які доповнюють дизайн інтер'єру.

ТМ  Śnieżka пропонує для тонування білих фарб у Базі А використовувати каталог кольорів NCS Cascade, який містить широкий спектр пастельних тонів і відтінків різної кольорової гами.

Білі латексні фарби як База А від ТМ Śnieżka

Серед різних видів фарб для інтер'єрів популярними є латексні, якими опоряджують поверхні стін і стель з цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових штукатурок, гіпсокартонних плит, деревопохідних основ. До складу цих фарб входять вода і дисперсія полімерів, тому вони створюють міцні та стійкі  покриття. Латексні фарби легко і зручно наносити на поверхні стін і стель за допомогою пензля, валика чи методом розпилення.  Вони мають відмінну покривну здатність і створюють паропроникні покриття, а це означає, що стіни «дихають». Водночас латексні фарби є стійкими до мокрого стирання, про що підтверджують 1-й і 2-й класи стійкості.  Ця властивість виробу дозволяє мити фарбовані покриття у разі забруднення під час експлуатації. Латексні фарби ТМ Śnieżka екологічно сертифіковані, тому є безпечними та марковані на упаковці знаком «Зелений журавлик», який інформує покупців про екологічну перевагу виробів. Також білі латексні фарби як База А є готовими до використання, тому їх можна тонувати, а можна застосовувати як готовий виріб для фарбування поверхонь стін і стель.

У продуктовому портфелі ТМ Śnieżka доступні фарби для стін і стель, які тонують за допомогою спеціального машинного обладнання: зносостійка глибокоматова латексна фарба для стін та стель Mattlatex Beauty, матова латексна фарба для стін та стель EKO Plus, стійка до миття латексна фарба для стін та стель Mattlatex.

Застосування фарб для стін і стель всередині приміщень

Фарби для стін і стель як База А є готовими до використання, тому вони прості і легкі у застосуванні. Проте слід пам'ятати про якісну підготовку основи стін і стель до процесу фарбування. Насамперед огляньте поверхні, оцініть їх стан. Якщо потрібно, то вирівняйте основи шпаклювальними гладями, поґрунтуйте, аби зміцнити поверхню. Якісна підготовка поверхні – це складова подальшого вдалого опорядження основ. Відтак можна братися до фарбування.  

Якщо Ви вирішили використати готову фарбу або закольорували її у системі тонування, то достатньо відкрити упаковку і добре перемішати виріб, аби його консистенція набула однорідності. І лише після цього можете приступати до фарбування поверхонь,  дотримуючись інструкцій виробника. Зокрема, фарбу наносять за температури +10°С до +30°С. Наступний шар накладають після повного висихання попереднього, а це приблизно через 2-4 години. Повних експлуатаційних характеристик фарба набуває через 28 днів.

Придбати фарби можна у торгових точках чи гіпермаркетах у будь-якому регіоні України, крім окупованих територій та частини України, в яких відбуваються бойові дії. Аби знайти  місцезнаходження будівельних магазинів та маркетів, скористайтеся  google-картою на нашому сайті.

Основний
канал
Корпоративний
канал