Передпокій квартири у панельному будинку – правила облаштування
Передпокій квартири у панельному будинку – правила облаштуванняКвартири у панельних будинках донині користуються популярністю. З одного боку, приваблює міцність таких будівель, а з іншого – неповторна атмосфера, якої позбавлені квартири у нових житлових комплексах під охороною. Сьогодні ми розповімо вам, як у квартирі в панельному будинку облаштувати передпокій, щоб він був функціональним і мав естетичний вигляд. Отже, до справи!
Зміст:
1. Передпокій квартири у панельному будинку – малий простір, великі виклики
2. Як облаштувати невеликий передпокій? Найважливіші правила
3. Передпокій у квартирі – ідеї для натхнення
4. Зробіть ставку на функціональність
Передпокій квартири у панельному будинку – малий простір, великі виклики
Багато хто вбачає в облаштуванні передпокою велику проблему. Як правило, йдеться про малі розміри, типові для таких приміщень у панельних будинках. Основна складність в облаштуванні передпокою полягає в тому, щоб максимально використати відносно невелику площу і створити функціональний простір. На щастя, не такий страшний чорт, як його малюють!
Передпокій квартири у панельному будинку може бути практичним і зробити ваше житло більш упорядкованим. Потрібно лише на самому початку визначити, якої конкретно мети ви хочете досягти. В облаштуванні передпокою істотне значення має проєкт. Він повинен враховувати індивідуальні потреби мешканців і максимально використовувати наявний простір.
Як облаштувати невеликий передпокій? Найважливіші правила
Як облаштувати невеликий передпокій квартири у панельному будинку? Усе точно так само, як і з будь-яким іншим приміщенням. Існують основні правила оформлення такого інтер’єру, які дозволяють отримати найкращий результат. Тому перш ніж братися до роботи, запам’ятайте кілька важливих речей. Ознайомтеся з рекомендаціями нижче, щоб дізнатися, як облаштувати передпокій у квартирі.
Лише світлі кольори
Якщо ви власник квартири у панельному будинку, у вас, скоріше за все, маленький передпокій. У такому разі важливо пофарбувати його у світлий колір, щоб не втрачати і без того невелику кількість світла. До того ж, світлі стіни візуально збільшують приміщення. Для фарбування використовуйте якісні та надійні фарби ТМ Śnieżka, наприклад Śnieżka Eko Plus. Фарба має високу стійкість до стирання, тому ідеально підходять для передпокою, де постійно інтенсивний рух.
Вибирайте відтінки сірого, бежевого або білого кольору, це завжди має гарний вигляд. Пам'ятайте: чим світліше, тим краще. Адже потрібно якось компенсувати відсутність вікна у передпокої і освітлити його в інший спосіб. Якщо дуже хочеться, можна використати й насичений колір, але тільки на одній стіні.
Використовуйте кожен сантиметр
Передпокої зазвичай мають неправильну форму і конфігурацію, яка відрізняється від інших кімнат. Саме тому доводиться використовувати кожну нішу і кожен кут. Хороший варіант – замовити меблі за індивідуальним проєктом, які ідеально помістяться і дозволять максимально збільшити простір для зберігання речей. Цінуйте кожен вільний сантиметр.
Дизайнерські хитрощі
Передпокій у квартирі панельного будинку з огляду на свої невеликі розміри потребує візуального збільшення. Як ми вже згадували, цього можна досягти завдяки світлим стінам, але не тільки. Цікаве рішення – почепити кілька малих або одне велике дзеркало. Такий дизайнерський трюк дозволить візуально значно збільшити передпокій.
Освітлення
Світла фарба – не єдиний спосіб, який допоможе побороти темряву в передпокої. Облаштовуючи це приміщення, подбайте про достатнє освітлення. На додачу до верхнього світла можна розмістити невеликі світильники також і на стінах. Це зробить приміщення ще світлішим і візуально збільшить його.
Використовуйте вішалки
Якщо з якоїсь причини вам довелося зупинитися на шафі меншого розміру, подбайте про те, щоб у передпокої була достатня кількість вішалок. Завдяки цьому ви уникнете безладу, і кожна річ матиме своє місце.
Сховайте взуття
Розкидане взуття – проблема багатьох передпокоїв. Воно має неестетичний вигляд і викликає враження невпорядкованості простору. Найпростіший спосіб прибрати взуття з видноти – сховати його у спеціальну шафку. Вартість невелика, а результат чудовий.
Поставте щось для сидіння
Якщо у вашому передпокої знайдеться місце, варто поставити сидіння, яке допоможе зручно взуватися. Однак старайтеся не загромаджувати і без того невелике приміщення. Тож шукайте компактні пуфики або стільчики.
Передпокій у квартирі – ідеї для натхнення
Інтер’єр передпокою квартири у панельному будинку повинен перекликатися зі стилем оформлення інших кімнат. Уникайте різностилю, який ніколи не виглядає гарно. Нижче ми підготували для вас кілька цікавих варіантів дизайну передпокою.
Скандинавський стиль
У цьому стилі найважливіше – простота і функціональність. Тут немає місця великій кількості гаджетів та надмірній ефектності. У скандинавських інтер’єрах переважають дерев’яні елементи. Не забудьте про якомога світліші стіни і просте дзеркало. Ще одна хороша ідея – невеликий килимок, який додасть приміщенню затишку. Передпокій у скандинавському стилі оцінять любителі простору. Для цього інтер’єру чудово підійде фарба Śnieżka Eko Plus.
Стиль бохо
Надзвичайно популярний стиль, який підходить творчим натурам і людям, які люблять оригінально самовиражатися. У передпокої в стилі бохо неодмінно присутні бежеві стіни, плетені вироби, що додають інтер’єру сільської ідилічності, та різноманітні аксесуари. Інтер’єр має бути витриманий у світлих кольорах, які нагадують про весну й літо. Нехай у вашому передпокої панують свіжість і легкість, взяті з самої природи.
Елегантний стиль
Варіант для шанувальників простоти, поєднаної з неповторним шиком. До цього стилю дуже гарно пасують світло-рожеві стіни. Що стосується аксесуарів, сміливо використовуйте золотий колір, адже він завжди був символом розкоші. У передпокої в стилі гламур обов’язково присутні оксамитові подушки та зручне сидіння.
Зробіть ставку на функціональність
Передпокій квартири в панельному будинку – це виклик, за який однозначно варто братися. Грамотно спроєктований простір буде не лише функціональним, але й стане візитівкою всієї квартири. Пам’ятайте про візуальне збільшення приміщення і використання кожного доступного сантиметра. Звільніть простір від розкиданого взуття чи безладно почеплених курток. Тепер ви знаєте, як облаштувати маленький передпокій у квартирі!