З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція

Підвісні стелі користуються великою популярністю – вони мають безліч переваг, а також дозволяють створювати нестандартні інтер’єри. Якщо ви хочете використати таке рішення в своєму домі, довідайтеся, як відбувається монтаж перегородки до підвісної стелі.

З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція-1

З цієї статті ви дізнаєтеся:

  • що спочатку: підвісна стеля чи перегородка,
  • підвісна стеля – як прикріпити профіль до гіпсокартонної стіни,
  • як обробити стик гіпсокартонних плит стелі та стіни.

Що спочатку: підвісна стеля чи перегородка?
Ще на етапі проектування приміщення з перегородкою і підвісною стелею слід обміркувати послідовність виконання робіт – адже вона впливатиме на стійкість та ізоляційні параметри всієї конструкції. З’єднання стіни із стелею буде найкращим, якщо спочатку поставити перегородку, а потім прикріпити до неї підвісну стелю.
Перегородка з гіпсокартонних плит повинна бути безпосередньо з'єднана з конструкцією будинку, в конкретному випадку зі стелею. Завдяки цьому можна досягти хороших параметрів звукоізоляції між кімнатами. Це означає, що необхідно кріпити підвісну стелю до гіпсокартонної стіни, а не навпаки.

З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція-2

Важливо!
Хочете прикріпити перегородку до підвісної стелі, яка вже існує в кімнаті? У такому разі найкраще буде демонтувати частину стелі, поставити гіпсокартонну перегородку і до неї прикріпити всю підвісну конструкцію. Це вимагає додаткових затрат праці, але дасть найкращий результат.

Підвісна стеля – як прикріпити профіль до гіпсокартонної стіни?

З’єднати стіну зі стелею в ситуації, коли обидві конструкції виконані з гіпсокартону, не складно. Однак потрібно мати необхідні для цього комплектуючі:

  • несучий профіль,
  • стіновий профіль,
  • саморізи для профілю.

Несучий профіль тут становить з'єднання між стелею та гіпсокартоном у підвісній стелі, а також з'єднується зі стіновим профілем. Саме в цьому місці відбувається з'єднання гіпсокартонних плит стелі та стіни, хоча і не в безпосередній спосіб – обидва профілі прикручуються до перегородки за допомогою саморізів. Змонтована таким чином конструкція буде стійкою і забезпечить вам високий акустичний комфорт.

З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція-3

Як обробити стик гіпсокартонних плит стелі та стіни?
На цьому етапі залишаються лише обробні роботи. Коли обидва елементи зроблені з гіпсокартону, обробка з’єднання перегородки з підвісною стелею легша, ніж обробка стиків між гіпсокартонною стелею та цегляною стіною.

На стику стіни зі стелею можна застосувати шпаклювальну масу ACRYL-PUTZ® ST10 – вона містить целюлозні волокна та полімерні дисперсії, що зменшують напруження, які виникають через відмінності сполучуваних матеріалів. Її можна успішно використовувати саму по собі або в поєднанні з армованою стрічкою. Оброблений таким чином стик перегородки з підвісною стелею буде готовим до фарбування і, що найважливіше, захищений від тріщин та інших механічних пошкоджень.

Чи можна застосовувати акрилову шпаклівку на стику стелі та стіни?

Так, у разі монтажу перегородки до підвісної стелі акрил, призначений для гіпсокартону, також є хорошим рішенням, оскільки такі вироби характеризуються високою еластичністю, до того ж, їх легко і зручно наносити.
Якщо ви шукаєте інші вироби, необхідні для роботи з гіпсокартонними плитами, відвідайте розділ продукції для гіпсокартону.

Галерея:

1_13.jpg
З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція
2_8.jpg
З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція
3_8.jpg
З'єднання підвісної стелі з гіпсокартонною перегородкою – інструкція
Основний
канал
Корпоративний
канал