Фарба 3в1 для металу: чим вона особлива та як використовується?

Вам потрібно швидко оновити іржаву огорожу, металеві ворота чи старі поруччя на терасі? Ви можете використати звичайну емаль, або ж фарбу 3в1 по металу. У першому випадку вам доведеться очистити основу, нанести спеціальну ґрунтівку, дочекатись висихання, і лише після цього фарбувати. Обравши спеціальну емаль Śnieżka На іржу, ви можете пропустити етап ґрунтування та одразу перейти до фарбування. Це універсальна фарба для металу, яка має безліч переваг:

  • Поєднує 3 функції: ґрунтівка, антикорозійний захист та декоративне покриття;
  • Підходить для різних поверхонь: чавунних, сталевих конструкцій, для даху;
  • Стійка до механічних пошкоджень, атмосферних чинників та ультрафіолету;
  • Забезпечує 8 років надійного захисту металевих конструкцій;
  • Має палітру 39 кольорів з різною поверхнею: матовою, глянцевою, молотковим ефектом та металевою структурою.

Ця фарба дійсно заощаджує час та кошти, адже її можна наносити на іржаву поверхню без необхідності повного очищення. Вона підійде для фарбування воріт, парканів, металевих елементів садових меблів, промислового обладнання та навіть сільськогосподарської техніки. У цій статті ми детально з'ясуємо, як пофарбувати метал фарбою 3в1 та зупинимось на кожному етапі роботи від підготовки основи до правильного нанесення.Фарба 3в1 для металу

Як підготувати основу перед використанням фарби 3в1 по металу?

Попри те, що антикорозійну фарбу для металу можна наносити безпосередньо на іржаву поверхню, основу все ж потрібно підготувати. Найперше — очистити від пилу, жиру та залишків старого покриття, яке почало лущитись. Раніше ми вже розповідали, як видалити стару фарбу з металевої поверхні, тому переходьте за посиланням та обирайте ефективний метод. Також варто позбутись вільних частинок іржі, використавши наждачний папір чи дротяну щітку. Після механічного очищення протріть поверхню розчинником Снєжка На іржу, щоб знежирити.Як підготувати основу перед використанням

Відновлюючи старе покриття, переконайтесь, що залишки матеріалу сумісні з новою фарбою. Для цього проведіть тестове фарбування на невеликій ділянці. Спочатку обробіть основу наждачним папером, нанесіть фарбу 3в1 по металу та залиште висихати на годину. Якщо після висихання на поверхні емалі з'явились дефекти (набухання чи морщення), вам доведеться повністю видалити стару фарбу. Зробити це можна механічним, хімічним чи термічним способом.

Підготовка фарби-ґрунт по металу до нанесення

Перед початком малярних робіт ретельно перемішайте емаль, щоб зробити її однорідною та позбутись розшарувань. Якщо ви придбали кілька банок фарби одного кольору, їх варто змішати. Це потрібно, щоб уникнути відмінностей у відтінках чи ступеня глянцю, які можуть бути у виробах з різних партій. Після змішування матеріал набуває однорідної структури та ідеальної для роботи консистенції.

У випадку загусання, фарбу 3в1 по металу можна розбавити розчинником Śnieżka На іржу. Важливо використовувати саме цей засіб, адже інші рідини можуть негативно вплинути на міцність покриття та декоративні властивості. Для нанесення валиком чи пензликом виробник радить додавати до 2% розчинника. Для пневматичного розпилення — до 15-20% рідини від загального об'єму матеріалу. Доливайте розчинник поступово та ретельно розмішуйте.

Результат малярних робіт також залежить від умов проведення. Фарбувати зовнішні конструкції варто при температурі від +10 до +25°C при відносній вологості повітря до 80%. Важливо враховувати температуру основи, оптимальна: від +5 до +40°C. Не варто фарбувати у спеку або наносити емаль на розігріту поверхню. В обох випадках це призведе до швидкого випаровування розчинників, що сприяє погіршенню характеристик декоративно-захисного покриття.

Спосіб використання: як правильно пофарбувати метал фарбою 3в1?

Правильно підготувавши основу, переходьте до фарбування. Наносити фарбу 3в1 по металу можна будь-яким зручним інструментом: плоским пензлем, валиком чи методом розпилення. Зауважте, що спосіб нанесення дещо відрізняється, залежно від декоративного ефекту.

  • Матові, напівматові, а також емалі з ефектом металічної структури варто наносити перехресним способом. Тобто, зафарбовувати горизонтальними та вертикальними смугами. Для максимального захисту поверхні, наносьте фарбу у 2-3 шари методом "мокрим по мокрому", витримуючи проміжок часу до 1,5 години.Спосіб використання: як правильно пофарбувати метал фарбою 3в1?
  • Емалі з молотковим ефектом також радять наносити у два шари, спочатку розподілити тонким шаром по всій поверхні, а за 10 хв нанести другий шар перехресним способом. Виробник радить витримувати між шарами до 1,5 години. Якщо ви не встигли нанести другий шар за 1,5-2 години, доведеться чекати 5 днів до повного висихання і тільки потім продовжувати фарбування.

Загалом фарба 3в1 по металу не надто відрізняється у використанні від аналогів компанії Снєжка. Вона має зручну для роботи консистенцію, ефективно захищає від корозії нові металеві конструкції та легко відновлює старі. Палітра із 39 кольорів та різноманітних декоративних ефектів дозволяє використовувати цю фарбу для огорож, билець, воріт й інших конструкцій. Шукайте продукцію Śnieżka у фірмових салонах компанії, мережевих гіпермаркетах та будівельних магазинах вашого міста.

Галерея:

shutterstock_1479681959.webp
Фарба 3в1 для металу: чим вона особлива та як використовується?
shutterstock_2049379367.webp
Фарба 3в1 для металу: чим вона особлива та як використовується?
shutterstock_2088333028.webp
Фарба 3в1 для металу: чим вона особлива та як використовується?
Основний
канал
Корпоративний
канал